Апарат
Штат апарату виконавчого комітету Новоукраїнської сільської ради
Більмацького району Запорізької області
Новоукраїнської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
№ п/п |
Прізвище , ім’я, по батькові |
Дата народження |
Освіта |
Місце роботи |
Адреса проживання |
Телефон |
Керівництво сільської ради | ||||||
1. |
Бажан Анатолій Валентинович |
11.03.1958 |
Вища |
Новоукраїнська сільська рада, сільський голова
|
с.Новоукраїнка вул..Панченка,39 |
0993462630
|
2. |
Крутько Володимир Володимирович |
17.02.1964 | Вища |
Новоукраїнська сільська рада, заступник сільського голови з гуманітарних питань |
смт.Більмак вул.Смирнова,41а |
|
3. |
Мороховський Олег Васильович |
01.01.1973 |
Вища |
Новоукраїнська сільська рада, в.о.старости сіл Сміле, Самойлівка, Світле, Червоноселівка |
с.Червоноселівка вул..Центральна,20 |
7-61-45 |
4. |
Супрун Людмила Федорівна |
02.03.1974 |
Вища |
Новоукраїнська сільська рада, секретар виконавчого комітету та сільської ради |
с.Новоукраїнка вул..Центральна, 167 |
0680849064
|
Відділ фінансів,бухгалтерського обліку та звітності | ||||||
5. |
Селезньова Світлана Петрівна |
08.01.1964 |
Вища |
Новоукраїнська сільська рада, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності |
с.Новоукраїнка вул.Центральна,117 |
|
6. |
Романюк Валентина Миколаївна |
16.03.1963 |
Середня спеціальна |
Новоукраїнська сільська рада, головний бухгалтер |
с.Гоголівка вул..Молодіжна,7 |
0684992294 |
7. | Денисенко Володимир Васильович | 04.01.1958 | Вища | Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії | с.Сміле вул.Молодіжна,35 | |
Відділ земельних відносин | ||||||
8. |
Зуйкова Валентина Миколаївна |
18.04.1969 |
Середня спеціальна |
Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст – землевпорядник 2-ї категорії |
с.Новоукраїнка вул..Панченка,15 |
0960942911 |
9. | Вініченко Олег григорович | 20.03.1973 | Середня технічна | Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник | с.Червоноселівка вул.Шкільна,20 | |
Відділ з гуманітарних питань | ||||||
10. |
Бростило Віта Юріївна |
27.05.1975 |
Вища |
Новоукраїнська сільська рада, головний спеціаліст гуманітарного відділу |
смт.Більмак вул.Шкільна14/4 |
|
11. | Бєляєва Ольга Іванівна | 30.05.1970 | Вища | Новоукраїнська сільська рада, провідний спеціаліст гуманітарного відділу |
смт.Більмак вул.Центральна,24/7 |
|
Сектор з організаційно-кадрової роботи | ||||||
12. | Вініченко Наталя Леонідівна | 28.01.1976 | Вища | Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії з кадрової роботи | с.Червоноселівка вул.Шкільна,20 | |
13. | Нижниковська Оксана Віталіївна | 05.09.1972 | Вища | Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії с.Сміле | с.Червоноселівка вул.Степанюченка,24 | |
Сектор надання адміністративних послуг | ||||||
14. | Тимошенко Любов Антонівна | 14.04.1974 |
Середня технічна
|
Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 2-ї категорії НАП | с.Червоноселівка вул.Центральна,28 | |
15. | Кротенко Віра Іванівна | 05.07.1964 | Середня | Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст сільської ради | с.Новоукраїнка вул.Центральна,94 | |
16. | Захаренко Тетяна Миколаївна | Середня | Новоукраїнська сільська рада,прибиральник службових приміщень | с.Новоукраїнка | ||
17. | Горлачова Наталія | Середня | Новоукраїнська сільська рада, прибиральник службових приміщень с.Сміле | с.Сміле |